Boby a skeleton ikona boby a skeleton

předseda oddílu: Ing. Jaroslav Kopřiva
mobil: +420 724 051 326
e-mail: koprivajaroslav@gmail.com
www.bobteam.cz

Areál OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra ve Stromovce je již několik let místem tréninku i odpočinku českých bobistů a skeletonistů. V roce 2020 byl v areálu postaven nový trenažer, umožňující „suchý“ nácvik startů a tím se stal tento areál doslova jejich druhým domovem. Sport, který má v České republice více než stoletou tradici, a ve kterém máme pravidelné zastoupení na Olympijských hrách, Mistrovství světa a dalších mezinárodních pohárových i nepohárových soutěžích, se tak přirozeně dočkal svého oddílu i v rámci Policejního sportovního klubu OLYMP Praha, z.s.

Oddíl bobů a skeletonu má několik desítek členů, v jejichž řadách je i několik aktivně sloužících policistů, kteří se ve Stromovce připravují na reprezentaci země ve svém volnu. Vzhledem k tomu, že boby jsou týmový sport, doplňují naši sportovci posádky profesionálních bobistů zařazených pod OLYMP CSMV při jejich startech při soutěžích v rámci reprezentace ČR. Lze tak náš oddíl označit za jeden z nejvýznamnějších bobových a skeletonových oddílu v ČR.

Naše řady rádi rozšíříme o nové členy, kterým ukážeme, jak trénujeme v posilovně, atletické hale nebo na atletické dráze a na bobovém trenažeru. V případě zájmu kontaktujte předsedu oddílu.

Cílem vedení oddílu je maximální podpora našich sportovců s pomocí Českého svazu bobistů a skeletonistů a OLYMP Centra sportu Ministerstva vnitra.

předseda oddílu: Ing. Jaroslav Kopřiva
mobil: +420 724 051 326
e-mail: koprivajaroslav@gmail.com
www.bobteam.cz

fotka boby a skeleton 1
fotka boby a skeleton 2

Děkujeme za podporu