Zápas ikona zapas

Oddíl zápasu PSK Olymp Praha patří mezi nejúspěšnější oddíly v rámci celé ČR. Z řad mládeže zde vyrostlo mnoho reprezentantů a medailistů na vrcholné světové úrovni – ME, MS a OH.

Oddílem PSK Olymp Praha si prošli velká zápasnická jména jako Marek Švec, Jaroslav Zeman, Pavel Frinta, Petr Švehla, David Vala, Luděk Burian, Dana Durecová, Michala Křížková a další.

V minulosti známe oddíl spíše jako Rudá hvězda Praha, který se v roce 1993 přetransformovat v Policejní sportovní klub Olymp Praha.

V mládežnických kategoriích získávají naší mladí závodníci pravidelně medaile jak v okresních přeborech Prahy, tak zejména na Mistrovství České republiky, odkud každý rok přivezeme kolem 20-30ti medailí.

Naše tréninková základna má mnohaletou tradici v přípravě zápasníků od nejútlejšího věku. Začínáme s dětmi zhruba od 6ti let a postupně je připravujeme a provázíme tréninkem a rozvíjíme jejich schopnosti. Vedeme pravidelné tréninky každý den v týdnu, několikrát v roce pořádáme soustředění a o víkendech se účastníme různých turnajů. Poskytujeme jim zázemí a trénink na úrovni odpovídající jejich věku a schopnostem. Naši trenéři jsou všichni bývalí vynikající závodníci či reprezentanti, kteří své tréninkové dovednosti neustále rozvíjejí na nejrůznějších školeních a seminářích. Dbáme nejen na fyzický, ale i na psychický rozvoj jedinců, které máme v péči v podstatě celé jejich dospívání až do dospělosti.

fotka zápas 1
fotka zápas 2
fotka zápasnický ring

Děkujeme za podporu